Kontakt EL-TUR SP3 Bogatynia

Uczniowski Klub Sportowy

EL-TUR SP3 Bogatynia

ul. Wyczółkowskiego 42a

59-920 Bogatynia


Waldemar Gałażewski tel. 600 952 587 ; fax. 75 77 33 253

e-mail: kontakt@szachy-bogatynia.pl 


NIP: 615-196-89-55

REGON: 23041813

nr.konta: 27 2030 0045 1110 0000 0296 5200 

Firma
Osoba do kontaktu
Numer telefonu
e-Mail
Przepisz kod z obrazka

Aktualności

09-04-2016

XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix w szachach

2 kwietnia odbył się czwarty turniej szachowy o Mistrzostwo Bogatyni w cyklu Grand Prix. 

GRUPA A - serwisy

a

GRUPA B  - serwisy

b


GRUPA C - serwisy

c


GALERIA ZDJĘĆ

Następny turniej odbędzie się 14 maja. Zapraszamy wszystkich chętnych.

31-03-2016 LUBUSKA2016    

logo

 

XII Lubuska Wiosna Szachowa

Od odprawy technicznej 22 marca o godz.20.00 i I rundy 23 marca o godz.10.00 rozpoczęła się XII Lubuska Wiosna Szachowa. 
 

Rundy toczą się codziennie w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej o godz.10.00 i 16.00. Ostatnia runda rozpocznie się 26 marca o godz.9.00

SERWISY TURNIEJOWE 
GRUPA A
GRUPA B
GALERIA ZDJĘĆ

24-03-2016 Liberec_2016  

Nasza młodzież zwycięża w Czechach!

W rozgrywanym 19 marca w Libercu w Czechach turnieju do lat 16-tu, aż ośmiu bogatyńskich szachistów znalazło się w pierwszej dziesiątce!

a 

Pierwsze miejsce zajął Dominik Szantyka, druga była Wiktoria Olszewska, a czwarty Szymon Jarosz.

GALERIA ZDJĘĆ 

24-03-2016 DMSZkol_2016_gm

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY W SZACHACH

W sali konferencyjnej Zespołu Szkół Z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni rozegrane zostały 19 marca 2016 roku Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach

Wśród Szkół Podstawowych I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bogatyni

sp3


Wśród Gimnazjów najlepsze było Gimnazjum Nr 2 z Bogatyni

g2
 
GALERIA ZDJĘĆ 
24-03-2016 Nasi grali na Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 16

mpj16_2016


STRONA MISTRZOSTW
 
19-03-2016 Kunbratice12.03.2016 Bogatyńska młodzież na turnieju w Czechach

12 marca w Kunraticach w Czechach odbył się kolejny turniej szachowy dla dzieci z cyklu "Po stopach Hermanicky". Nasza młodzież spisała się znakomicie.
W grupie A zwyciężył Szymon Jarosz, a druga była Wiktoria Olszewska
a

W grupie B miejsca zajęli kolejno: 1. Mikołaj Zdybel, 2. Nikodem Dymarski, 3. Patryk Gordienko
b

W grupie C: 1 miejsce Zosia Mrygoń, 2. Rafał Karczewski, 3. Filip Gębuś, 4. Emil Wagner
C 

GALERIA ZDJĘĆ 

Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Następna Ostatnia

Imprezy

Obozy szkoleniowe

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.