Strona Główna

ban

ZAPRASZAMY NA IV TURNIEJ Z CYKLU GRAND PRIX
SOBOTA, 9 CZERWCA 2018 GODZINA 9:00
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bogatyni

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

Aktualności

25-02-2016 GP2016_2  Baner GP2016

XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix w szachach

 

20 lutego odbył się drugi turniej szachowy o Mistrzostwo Bogatyni w cyklu Grand Prix. 

Zwycięzcy GRUPY A

Zwycięzcy Grupy A

Zwycięzcy GRUPY B

Zwycięzcy Grupy B

Zwycięzcy GRUPY C

Zwycięzcy Grupy C

Serwisy turniejowe:

GRUPA  A

GRUPA  B 

GRUPA  C

GALERIA
 
                  

16-02-2016 Karkonosze2016

8 lutego ruszył w Karpaczu X Turniej Szachowy "Karkonosze 2016"

W zawodach bierze udział 52. zawodników, w tym trzech arcymistyrzów i dwóch mistrzów międzynarodowych. 

GRUPA A

GRUPA B

Przy zawodach planowane jest rozegranie turnieju w szachy szwedzkie (tak zwanego "kloca") - środa, godz.20.00 oraz w szachy błyskawiczne (piątek, godz.20.00). Również w piątek, o godzinie 10.00 arcymistrz Wadim Szyszkin przeprowadzi seans gry jednoczesnej.



 
 
 
 


28-01-2016 Zima_2016 SERWIS TURNIEJOWY GRUPY A

SERWIS TURNIEJOWY GRUPY B


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
XIV Zimowego Obozu Szkoleniowego i Turnieju Szachowego „Młode Talenty”

Obra k/Wolsztyna, 26.01 – 03.02.2016 

16-01-2016 GP_2016_1  Baner GP2016

XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix w szachach rozpoczęte!

 

16 stycznia odbył się pierwszy turniej szachowy o Mistrzostwo Bogatyni w cyklu Grand Prix. 

Zwyciężyli:

GRUPA  A
a

Stoją od lewej Mateusz Domusa II miejsce, Adrian Grześków I miejsce i weteran bogatyńskich szachów pan Tadeusz Okorski

b 

ZWYCIĘZCY GRUPY B

C 

GRUPA C, CZYLI NAJMŁODSI ADEPCI SZACHÓW 


Komunikat i serwis grupy A

Komunikat i serwis grupy B

Komunikat i serwis grupy C

GALERIA ZDJĘĆ

Nastepny Turniej z cyklu odbędzie sie 20 lutego 2016.

Zapraszamy wszystkich chętnych! 
28-12-2015 USTYKU_2015
02-12-2015 2MTSZ_2015 II MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ROZEGRANY 
open 

W grupie Open zwycężyli:
1. Aleksandra Czarniecka
2. Katarzyna Jurczak
3. Patrycja Wilk
W grupie G 9:
1. Szymon Jarosz
2. Nikodem Dymarski
3. Dominik Szantyka
W grupie G 8 
1. Michał Piotrowski
2. Michał Abdalla Elnour
3. Szymon Figura
W grupie G 7:
1. Joanna Pietryk
2. Dominik Wilk
3. Tristan Temporale

SERWIS TURNIEJOWY GRUPY A
SERWIS TURNIEJOWY GRUPY B
GALERIA ZDJĘĆ 

 

Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Następna Ostatnia

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.