Strona Główna

ban

ZAPRASZAMY NA IV TURNIEJ Z CYKLU GRAND PRIX
SOBOTA, 9 CZERWCA 2018 GODZINA 9:00
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bogatyni

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

Aktualności

03-09-2015 MPJp30  

 

Aleksandra Czarniecka z brązowym medalem Mistrzostw Polski w szachach błyskawicznych!

Ola Czarniecka III miejsce

31-08-2015 Dąbki_2015 Zakończyły się VII Szachowe Wakacje w Dąbkach, III Turniej Szachowy "Dąbki 2015" i Mistrzostwa Szkoł Podstawowych, gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.


Uczestnicy obozu

Nasi zawodnicy zdobyli dwa medale na Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół.



Szczegóły na stronie: 
 

dabki2015.agencja64.pl

GALERIA ZDJĘĆ

25-06-2015

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W BOGATYNI ZWYCIĘZCĄ

II  TURNIEJU FINAŁOWEGO

OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU 

„EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE”

TF2015


GALERIA ZDJĘĆ


19-06-2015 MMM_Szcytna_2015

Wiktoria Olszewska trzecia!

Jak co roku ekipa bogatyńskich szachistów zmierzyła się z najlepszymi szachistami z Dolnego Śląska i województwa lubuskiego w Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików w szachach. 

W


Wiktoria Olszewska z pucharem wśród bogatyńskich szchistów


GALERIA  ZDJĘĆ

09-06-2015 MPSzkol2015

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bogatyni

VIII w Polsce!

Od 11 do 14 maja 2015 roku, w Ustroniu odbywały się Drużynowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych w szachach

Drużyny walczyły o tytuł Mistrza Polski na rok 2015.

 

Ostatni mecz

19-05-2015 XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix w szachach 2015 IV Turniej 16.05.2015r.

16 maja odbył się czwarty turniej szachowy o Mistrzostwo Bogatyni w cyklu Grand Prix. Szachiści rozegrali w grupie A 7 rund z tempem 15 minut na partię dla zawodnika, a w grupie B – 7 rund z tempem 30 minut na partię dla zawodnika.

Zwyciężyli:

GRUPA  A:

  1. Adrian Grześków
  2. Aleksandra Czarniecka
  3. Bartłomiej Wilk
  4. Mateusz Domusa
  5. Hubert Marczuk

GRUPA  B:

  1. Katarzyna Jurczak
  2. Patrycja Wilk
  3. Dominik Szatynka
  4. Dominik Wilk
  5. Kacper Gaudusiński

W klasyfikacji generalnej po czterech turniejach i po odrzuceniu najsłabszego wyniku prowadzą:

GRUPA  A:

  1. Adrian Grześków
  2. Aleksandra Czarniecka
  3. Bartłomiej Wilk
  4. Hubert Marczuk
  5. Jakub Zdybel

GRUPA  B:

  1. Katarzyna Jurczak
  2. Patrycja Wilk
  3. Natalia Czarniecka
  4. Dominik Szatynka
  5. Damian Bojarun

W 4 rozegranych turniejach uczestniczyło 85 zawodników. Kolejnych trzech podniosło swoje kategorie szachowe. Kategorie czwarte zdobyli Jakub Basta, Szymon Figura i Michał Piotrowski

Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.

W związku z tym, iż najmłodsi zawodnicy w terminie czerwcowego turnieju wyjeżdżają do Szczytnej na Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików.
Następny Turniej z cyklu Grand Prix odbędzie się dopiero po wakacjach, 12-go września.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Następna Ostatnia

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.